Деагија Женски Дуксер Лабави Ракави Хоиди Еднобојна Блуза Обичен Пуловер Лесни Врвови Тркалезна Врата Маичка Fall

Деагија Женски Дуксер Лабави Ракави Хоиди Еднобојна Блуза Обичен Пуловер Лесни Врвови Тркалезна Врата Маичка Fall

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Овој дуксер е толку совршен избор за пријатни денови! Топол и мек материјал, сигурно ќе ви се допадне да го носите овој прекрасен стил во текот на целиот ден!Овој дуксер можете лесно да го фрлите преку панталони и блузи, симпатичен фустан или ромпер за стилски изглед! Дизајн : Овој Женски Дуксер Со Средна Должина 3/4 Ракав, Пуловер Без Качулка Изработен Од Материјали Лесен, Но Меката Текстура, Тркалезниот Врат Е Основниот Стил, Бидејќи Го Поставувате Пријатно Чувство на Кое Ќе Сметате Цел ден.Секое Прашање Контактирајте Ме. Чипка Капчиња Со Долги Ракави Џемпер со Долг Ракав женски Преголеми Џемпери Со Долги Ракави Џемпер Со Ребрести Џемпери Со Преголеми Женски Џемпери 2023 Fall Со Долги Ракави Полите Со Туника Пуловер Џемпер женски издувам краток Ракав Џемпер Екипажот Вратот Капчиња Мека Пуловер Кошула Женски Џемпери Обични Долги Фенер Ракав Екипажот-Вратот Ребрести Пуловер Брзина Блуза Жените Преголеми Надвор Од Рамената Долги Ракави Кошула V вратот Пуловер Џемпер Женски 2026 Fall Долги Ракави Екипажот Вратот Брзина. Суштински Женски Џемпер Со Долг Ракав Со Лесен Екипаж-Џемпер Со Врат Суштински Женски Класичен-Лесен Џемпер Со Долги Ракави Со В-Врат Женски Џемпер Со Капа За Паѓањеобичен Врат На Екипажот Лабаво Вклопување Лесен Пуловер За Џемпер Женски Рибар Кабелски Екипаж Со Долги Ракави-Џемпер За вратот Жени 2023 Симпатична Bl Bl Блок Во Боја Брз Лесен Удобен Кабел Пуловер На Плажа Џемпери Жени Преголеми Едно Рамо ракав Ребрести Пуловер Туника Џемпери Женски Преголем џемпер 2026 Падне Долг Ракав Четвртина Патент Јака Капка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата