Примарно Злато Карат Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 7

Примарно Злато Карат Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 7

Во магацинот.
DEN 9919.68
Тековен:

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 10 карати, оваа лента широка 6 мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лесна лента доаѓа во големина на прст 7. Метална Тежина : 4,38 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Параметри на производот

Стоката во категоријата