Камизола Жените V-Вратот Секси Ракави Резервоарот Рамената Јазол Повик Камизола Мода Цветни Печати Блузи

Камизола Жените V-Вратот Секси Ракави Резервоарот Рамената Јазол Повик Камизола Мода Цветни Печати Блузи

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн.Жените V-Вратот Секси Ракави Резервоарот Рамената Јазол Повик Камизола Мода Цветни Печатење Блузи Карактеристики : изработен е од висок квалитет, доволно издржлив за вашето секојдневно носењематеријал : Полиестерски влакна ,Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Повод : Секојдневен, Дневен, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн.USUKEUBust Length SSmall483490cm/35. Тоа е избор што не треба да се пропушти во ова лето-Камизола За Жени. Погоден за четири сезони како да се мие : Рачно Перење Ладен, Висат Или Обложуваат Сув Материјал : удобно, ве одржува цел ден, но останете удобни пригода : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата