Кимаран Маица Куче МОЈОТ ПИТБУЛ Е МОЕТО СРЕЌНО МЕСТО Униз Дрес Краток Ракав Маица

Кимаран Маица Куче МОЈОТ ПИТБУЛ Е МОЕТО СРЕЌНО МЕСТО Униз Дрес Краток Ракав Маица

Во магацинот.
DEN 255.20
Тековен:

Кимаран Маица Куче МОЈОТ ПИТБУЛ Е МОЕТО СРЕЌНО МЕСТО Унисекс Маичка Со Кратки Ракави. "МОЈОТ ПИТБУЛ Е МОЕТО СРЕЌНО МЕСТО". //Гордо Користејќи Ја Најпопуларната Бела+Платно 3001 како Празни Маици. - Одобрени Бела+Платно Препродавач -. //Во зависност од осветленоста на светлината, вистинската боја може да биде малку поинаква од она што го гледате на фотографијата. //Ова ажурирано унисекс суштинско се вклопува како добро сакан фаворит, со врат на екипажот, кратки ракави и дизајниран со супериорен чешлан и прстенест памук. Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. "Ова е Популарната Една Од Маиците За Дизајн на Кимаран" Странично. Малопродажба одговара. Унисекс големина. Лента за рамо. Искинете ја етикетата. Работи верно на големината. Карактеристики : Странично. Малопродажба одговара. Унисекс големина. Лента за рамо./ Изработка : 100% Воздушен Волумен чешлан и памук со прстен, 32 единечни 4,2 мл. (Пепел-99% Воздушен Волумен чешлан и памук со прстен, 1% поли). Одрекување : ве Молиме имајте предвид дека горенаведената табела за големина е предмет на промена. /МОРА да Бидете сигурни дека вашата Големина/ логото на рециклирање 100% Нема Дуксери И Еколошки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата