Бојкот На Нуклеарните Отпадни Води Елемент Маица Печатени Круг Вратот Краток Ракав Унизе Блузи

Бојкот На Нуклеарните Отпадни Води Елемент Маица Печатени Круг Вратот Краток Ракав Унизе Блузи

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Карактеристики : . Сосема нов и квалитетен!Трендовски и кул модел напред и назад, напредна технологија за дигитално печатење со мастило за животна средина, појасно и не бледнее лесно.Изработени од висококвалитетен полиестер, средна дебелина, мека, удобна и добра пропустливост на воздухот.Унисекс графички дуксери, погодни за мажи и жени, големи момчиња и големи девојки итн.Совршено одговара на вашите омилени хеланки, шорцеви и слаби фармерки, одговара со високи потпетици или рамни чевли.Уникатниот дизајн на модата, не може да се пропушти. Одлично за секојдневно носење, одмор, лежење и пешачење и други прилики.Топло прашува : 1. Ние ќе го испратиме во рок од 1-5 дена (работни дена, не-празници) откако платформата ќе го потврди плаќањето.2. Ако не ја добиете вашата стока во проценетото време, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ја следиме пратката и ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Нашата цел е да ги задржиме нашите клиенти среќни!3. Ве молиме, не покренувајте спор без никаква комуникација, ние сме подготвени да ви помогнеме да го решите проблемот.Услуга по продажбата4.Големината на азиските луѓе е 1 или 2 големини помала од Европската и Американската.5.Ве молиме имајте предвид дека ниската температура измиена, не белење и ставете под пламеното сонце подолго време.6.Поради различни монитори и светилки,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот,навистина ви благодариме за вашето љубезно разбирање!. По продажбата на услуги : 1. Ако производот не одговара на описот или е оштетен во транзит, ве молиме испратете ни слика и ние ќе се потрудиме да ви служиме или да ви испратиме нов производ.2. Ако пакетот е изгубен или некои производи се изгубени, ве молиме контактирајте не и испратете ни ги сликите, ние ќе ви ја испратиме изгубената ставка/пакет или ќе ви дадеме целосна наплата. Машина за перење сезона : Лето, Пролет : МАЖ, Жени. Оригинално место : Кина Ја Бојкотира Нуклеарната Отпадна Вода Елемент Маица Печатени Круг Вратот Краток Ракав Унисекс Блузи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата