Почитувани Жени Сара Сјајна Велур Чизми

Почитувани Жени Сара Сјајна Велур Чизми

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Подготвени, поставени, сјај! Со привлечни дизајни на велур и нашето класично амортизирање на мемориската пена, овие Чизми на Сара се совршена мешавина на стил и удобност. Вградената ТЕХНОЛОГИЈА DF Adapt ги одржува вашите стапала пријатни и суви, додека материјалот што се пере во машина прави брзо освежува ветре. Сјајна велур горниот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата