Стилски Отстранлив Половина Кошула Половина Блуза Со Цветни Чипка Лажни Јака Елегантен За Жени 11

Стилски Отстранлив Половина Кошула Половина Блуза Со Цветни Чипка Лажни Јака Елегантен За Жени 11

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Карактеристики : 1.Јаката од чипка ја додава вашата сладост . и елеганција. Тоа е одличен партнер за монотона облека и. прв избор за подароци на други на забави.2. Нашата кошула јака е . изработени од висококвалитетни ткаенини од шифон и чипка. Лесно е . чист, не вкочанет и има долг работен век.3. Соодветната мекост и еластичност се погодни за жени со најголема форма на телото.4. Обезбедете стилски и лесен дизајн со кој може да се совпадне . фустани, кошули, џемпери, кардигани, блузи и костуми во секоја сезона. Ова е најмоќниот додаток.5. Деколтето со стандардна големина одговара на повеќето кошули.Спецификација : Материјал : Памук, лакенеклин : 40смширина на рамената : 35смножете се : 1.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата.2.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење. 1.Јаката Од Чипка Ја Додава Вашата Сладост И Елеганција. Тоа Е Одличен Партнер За Монотона Облека И Прв Избор За Подароци На Другите На Забави. Деколте : 40см. Ширина на рамената : 35см. 4. Обезбедете Стилски И Лесен Дизајн Што Може Да Се Совпадне Со Фустани, Кошули, Џемпери, Кардигани, Блузи И Костуми Во Секоја Сезона. Ова Е Најмоќниот Додаток. Услуга по продажбата : Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш, Ние ќе Ви Помогнеме Да Го Решите Што Е можно Поскоро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата