Беивеи Машки Блузи Ревер Вратот Туника Кошула Долги Ракави Кошули Лесна Блуза Мажи Копче Надолу Секојдневен Зелен XL

Беивеи Машки Блузи Ревер Вратот Туника Кошула Долги Ракави Кошули Лесна Блуза Мажи Копче Надолу Секојдневен Зелен XL

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Пролетна Есенска Маица, Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Еднобојна, Долна Боја На Копчето : Бела, Црна, Зелена, Тексас Сина, Каки, Виолетова Црвена Големина : С, М, Л, XL, 2 XLMaterial : 90% Лен 10% Spandex Neckline : Ревер Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, aut, зима Карактеристики : 1. Ткаенина : 90%Лен 10% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Пуловер Пролет Fall. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет Aut!3. Карактеристика : Мажи Одмор Работа Блузи, Мажи Ревер Вратот маица, Долги Ракави Блузи, Мажи Долги Ракави Копче Надолу Блуза, Мажи Aut Кошули.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машка Кошула За Вратот На Ревер, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Пролетна Есенска Маичка. Материјал-90%Лен 10% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Кошули Со Копчиња За Мажи, Лесни, Долги Ракави, Врат На Ревер, Маичка Со Копчиња, Кошули Со Цврста Боја, Опуштена Есенска Кошула Со Пролет. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Параметри на производот

Стоката во категоријата