Накит Трендови Стерлинг Сребрена Висат Обетки

Накит Трендови Стерлинг Сребрена Висат Обетки

Во магацинот.
DEN 1727.84
Тековен:

Овие .925 Сребрените Обетки покажуваат одлична изработка и детали. Обетки се закачуваат со наоди од кука од сребрен овчар. Метал : .925 Сребро; Заврши : Висок лак, кружен облик висат круг со отворени детали и рачно завршен дизајн. Димензии на обетки : 11,5 мм широк х 29,6 мм долг х 1,3 мм длабок. Стерлинг Сребрена Келтска Единство Јазол Тркалезна Висат Обетки-ткаени или плетени шема Во Ирски стил без почеток и без крај во дизајнот ја симболизира вечноста и единството на пријателството, заедништвото, љубовта и посебните врски кои засекогаш се испреплетени заедно како едно. Овој прекрасен Прифатлив Сребрен Накит прави одличен празничен или роденденски подарок за вашето семејство и пријатели. Комплементарна кутија за подароци со купување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата