дрпгунли Долги Кардигани За Жени Со Еднобојни Долги Ракави Без Копчиња Обичен Плетен Џемпер Кардиган, Есенска Облека За Женски Палта За Жени Сина Л

дрпгунли Долги Кардигани За Жени Со Еднобојни Долги Ракави Без Копчиња Обичен Плетен Џемпер Кардиган, Есенска Облека За Женски

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Големина : XXL - - - Биста : 116cm/45.95 " + Забелешка Zw : >>Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.Женска Цврста Боја Обичен Плетен Џемпер Без Копчиња Со Долги Ракави кардиганпреференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите.67" - - - - Половината : 106cm/41. Que Service que : > > Нашата страст е да им помогнеме на луѓето да направат повеќе. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.62 "- - - Должина : 69cm/27.

Параметри на производот

Стоката во категоријата