Женска Мода Секојдневен Темперамент Пресече Лента Лента Канари Средно Долг V-Вратот Долг Ракав Фустан

Женска Мода Секојдневен Темперамент Пресече Лента Лента Канари Средно Долг V-Вратот Долг Ракав Фустан

Во магацинот.
DEN 277.60
Тековен:

Женски Моден Лежерен Темперамент Лента За Пресек Канари Средно Долг Фустан Со Долг Ракав Со Врат : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size USUKEUBust Sleeve Shoulderwaisthiplengths483490cm/35.43"58cm/22.83"37cm/14.57"64cm/25.20"90cm/35.43"130cm/51.18"M6103696cm/37.80"59cm/23.23"38.5 cm/15.16"68cm/26.77"94cm/37.01"131cm/51.57"L81238102cm/40.16"60cm/23.62"40cm/15.75"72cm/28.35"100cm/39.37"132cm/51.97"XL101440108cm/42.52"61cm/24.02"41.5 cm/16.34"76cm/29.92"106cm/41.73"133cm/52.36"XXL121642114cm/44.88"62cm/24.41"43.5 cm/17.13"80cm/31.50"112cm/44.09"134cm/52.76"XXXL141844122cm/48.03"63cm/24.80"45.5 cm/17.91"84cm/33.07"118cm/46.46"135cm/53.15" овој стил на облекување е совршен за жешки летни денови со сандали, високи потпетици, патики, ѓердани, обетки, капи за сонце, очила за сонце за да го покажете вашиот уникатен стил. Погоден за лето, дневно, одмор, слободно време, на отворено, одмор, забава, свадбен банкет итн. Мини сарафан со висок струк во удобен. Изработени од полиестер,меки,лесни и удобни мини фустани за жени, секојдневен и лабав фустан со кратко покривање. Лесно е да се направи моден и шик изглед, само спарете со високи потпетици или сандали. Едноставен, разноврсен дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата