Женски Суспендер Роса Фустан Назад Чипка Чипка Фустан Торба Тенок Фустан Женски Обичен Фустан Црн XL

Женски Суспендер Роса Фустан Назад Чипка Чипка Фустан Торба Тенок Фустан Женски Обичен Фустан Црн XL

Во магацинот.
DEN 563.04
Тековен:

Женски Суспендер Роса Фустан Назад Чипка Чипка Фустан Торба Тенок Фустан. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 280гр. големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста(Напред) : 46см/18,11" Половината : 67см/26,38" Должина : 84,5 см/33,27"Големина : М Биста (Напред) : 48см/18,90" Половината : 71см/27,95" Должина : 86см/33,86"Големина : Л Биста (Напред) : 50см/19,69" Половината : 75см/29.53" Должина : 87.5 см/34.45"Големина : xl биста (предна) : 52cm/20.47" половината : 79cm/31.10" должина : 89cm/35.04" : женски фустан од чипка што ви овозможува да блеснете ноќе и да се издвојувате од толпата. Чипката Е Мека И Мазна, А Овој Фустан Од Трегер Со Нежни И Издржливи Шевови Го Освојува Денот? Не Паѓа И Не Пука Лесно. Таа Е Погодна За Секоја Сезона, Можете да Ја Носите Во Пролет, Лето, Fall, Зима, Едноставен, Но Моден Стил Фустан.Задниот Издлабен Дизајн При Купување Облека За Мерење На Предната Биста Може Да Биде. Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Големината На Сликата Пред Да Нарачате, Благодарам!!. Прилики : Фустани Од Тантела За Вечери, Танци, Танц/Хорски Претстави, Тематски Забави, Клубови, Ноќни Клубови, Секојдневни Костуми Итн. Фустанот Со Светки Може Да Се Користи И Како Подарок За Училиште, Родендени, Празници Или Други Специјални Годишнини. Сите Летни Фустани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата