Eyикмарн Женски Секси Крст Крст Халтер Без Грб Врвка За Влечење Пресечен Фустан Бодикон Леоапрд Мини Клуб Партиски Фустан

Eyикмарн Женски Секси Крст Крст Халтер Без Грб Врвка За Влечење Пресечен Фустан Бодикон Леоапрд Мини Клуб Партиски Фустан

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Ве молиме, љубезно забележавте дека Оваа ставка Ја продава Eyикмарн од пазарот Џојбај.Женски Леопард Печатење Halterneck Без Ракави Едно Парче со Врвка За Влечење. Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во лето. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, кои ќе направат да се чувствувате меко, удобно и да дишете. Големина(см)tttttt tt. XLt Length : t31, 89 t Bust : t38, 58 t Hip : t38, 58 пресврт : t30, 71 . Ветување : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата