Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Памучен Џебен Фустан Без Ракави

Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Памучен Џебен Фустан Без Ракави

Во магацинот.
DEN 335.68
Тековен:

Големина : S Биста : 98cm/38.58" Рамо : 31cm/12.20" Половината : 96cm/37.80" Колк : 136cm/53.54" Должина : 130cm/51.18"Големина : М Биста : 102cm/40.16" Рамо : 32cm/12.60" Половината : 100cm/39.37" Колк : 140см/55.12" должина : 131см/51.57"големина : л биста : 108см/42.52" рамо : 33см/12.99" половината : 106см/41.73" Колк : 146см/57.48" должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 114см/44.88" Рамо : 34см/13.39" половината : 112см/44.09" колк : 152см/59.84" должина : 133см/52.36"големина : ххл биста : 120см/47.24" Рамо : 35см/13.78" половината : 118см/46.46" колк : 158см/62.20" должина : 134см/52.76"големина : xxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 36cm/14.17" половината : 124cm/48.82" колк : 164cm/64.57" должина : 135cm/53.15"ве молиме имајте предвид дека малата Разлика во бојата Треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Повод : Секојдневни, Дневни Летни Фустани За Жени Плажа Прикривање Маица Сарафан Обични Кратки Фустани Без Ракави Тенк Фустан2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечнипакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Фустан4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!И миењето раце и машинското перење е OKDecoration : None1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Секојдневен, моден пол : Жениматеријал : должина На мешавина Од Полиестер : редовно5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме Направено Од висококвалитетна ткаенина, се чувствува како меко и удобно. Овој суштински фустан има лабаво вклопување за изглед без напор кој е подготвен за стилизирање. Ова е многу соодветен фустан за пријателки, без разлика дали е подарок или го носите сами е многу погоден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата