Правда девојки кратки ракави предни совршени маица, големини XS -xxl

Правда девојки кратки ракави предни совршени маица, големини XS -xxl

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Вашата модарија ќе ја сака Justice Girls кратки ракави Snap Front Perfect Mirt! Оваа симпатична маица има предно деколте и забавен предниот дел од предниот дел-сите надополнети со пролетната боја на вашите девојки! Достапно во Виола Стрип, ефект на боја на нане, ефект на боја на фестивал Фуксија, лента со бисер Хедер, црно цветно сеопфатно печатење. Предвремени детали. Зелена салата полите на ракавите и половината. Лого на метална правда на половината. Девојки со кратки ракави предни совршени маица по правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни стилот на развој на вашата девојка постојано .. Правда. Спортски производи на Америка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата