И. Џо Бура Сенка Основни

И. Џо Бура Сенка Основни

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Секој млад обожавател На Г. И. Ео сигурно ќе упадне во нивната следна забава За Ноќта на Вештерките кога ја носат Оваа Бура Сенка Основни Костим Момчиња Мали 4-6. Секој млад обожавател На Г. И. Ео сигурно ќе упадне во нивната следна забава За Ноќта на Вештерките кога ја носат Оваа Бура Сенка Основни Костим Момчиња Мали 4-6. Овој сјаен, беспрекорен бел костим од слонова коска е и флексибилен и удобен и сигурно ќе го претвори секое дете во легендарниот нинџа телохранител познат како Бура Сенка! Вклучува 1 по пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата