Баок фустани за жени Женски Моден Градиент Печатење V Вратот Краток Ракав Сплис Лабава Фустан Празничен Фустан женски обични фустани Сини

Баок фустани за жени Женски Моден Градиент Печатење V Вратот Краток Ракав Сплис Лабава Фустан Празничен Фустан женски обични

Во магацинот.
DEN 574.08
Тековен:

Женски Моден Градиент Печатење V Вратот Краток Ракав Сплис Лабава Фустан Празничен Фустанкарактеристики : Специјален Ракав/V-вратот/Сплице Дизајн Сезона : Пролет/Лето/Aut Пол : Женски Модел Тип : печати ракав должина : Краток Ракав Деколте : V-Должина на ѓердан : Долга Декорација : Копчињалуета : Што добивате : 1 X Фустан изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Големина разговор : Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 116см/45.67" . Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14 " Ракав : 23см/9.06" Должина : 117см/46.06" . Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 105см/41.34 "Рамо : 42см/16.54 " Ракав : 24см/9.45" Должина : 118см/46.46" . Големина : XL САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 43cm/16.93 " Ракав : 25cm/9.84" Должина : 119cm/46.85" . Големина : XXL САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 26cm/10.24 "Должина : 120cm/47.24" фустани за жени 2023. женски фустани. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата