Пајл Дами Долг Фустан Цветен Принт Летен Сарафан На Плажа Макси Фустани Со Кратки Ракави Кафтан Забава Жолта XL

Пајл Дами Долг Фустан Цветен Принт Летен Сарафан На Плажа Макси Фустани Со Кратки Ракави Кафтан Забава Жолта XL

Во магацинот.
DEN 127.84
Тековен:

Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Фустан На Плажа Тип На Шема : Цветно Печатенбојка : Небесно Сина, Темносина, Црвено Вино, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Должина На Вратот : Долги Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата