дуксер wofedyo За Жени Дуксери Со Печатени Дами Со Долги Ракави Врвови Дуксери На Екипажот Женски Дуксер

дуксер wofedyo За Жени Дуксери Со Печатени Дами Со Долги Ракави Врвови Дуксери На Екипажот Женски Дуксер

Во магацинот.
DEN 755.04
Тековен:

Стил на дизајн : Моден Женски Топол Дуксер Секојдневен Долг Ракав О Врат Мека Печатена Кошула Дами Зимски Дуксери Врвови Удобен материјал, погоден за различни прилики, стилски и моден ве прават попривлечни ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори стил на дизајн : Моден Женски Топол Дуксер Секојдневен Долг Ракав О Врат Мека Печатена Кошула Дами Зимски Дуксери се Мали Разлики Во Бојата и големината Поради Некои Неодоливи Факториудобен Материјал, Погоден за Различни Прилики, Стилски и Мода Ве Прават попривлечни.Материјал : мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки одлични за секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум, Одмор, Дружење, ви даваат мода и happiness.

Параметри на производот

Стоката во категоријата