Вогеле Менс Маи Копчиња Маици Маици Со Кратки Ракави Поло Маица Работна Блуза Атлетска Маица Светло Сина М

Вогеле Менс Маи Копчиња Маици Маици Со Кратки Ракави Поло Маица Работна Блуза Атлетска Маица Светло Сина М

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Оваа тенка голф-поло кошула е изработена од брзо суво средство за отстранување на влага и содржи копчиња. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата