иопко Женски Врвови Женски Џебови Палто Дами Долги Ракави Надворешна Облека Кардиган Цврст Женски Капут Кардиган За Жени Долги Кардигани За Жени Бела XL

иопко Женски Врвови Женски Џебови Палто Дами Долги Ракави Надворешна Облека Кардиган Цврст Женски Капут Кардиган За Жени Долги

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Совршен за носење со фармерки или хеланки Во Пролет, Лето и Есенско Пакување вклучува1пц Палто. Дами кардигани лесни, прашина кардигани за жени. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.07" Женски Дами Цврст V - Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Изработен е од тенок материјал, нема да ве задуши внатре, а не широка, совршена облека за секој ден.20 " Должина : 83cm/32.брнот Нашата големина Е Азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С Биста : 98см/38.88" ракав : 65cm/25.73 "Ракав : 63cm/24. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина : XXL Биста : 114cm/44.

Параметри на производот

Стоката во категоријата