Кикирики-Снупи Вудсток Тиква - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Кикирики-Снупи Вудсток Тиква - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Кикирики-Снупи Вудсток Тиква - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран од Кикирики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата