Мултимонополски Женски Апстрактни Печатени Врвови, Асиметрични Полите Со Долги Ракави Тенки Фитинг Маици

Мултимонополски Женски Апстрактни Печатени Врвови, Асиметрични Полите Со Долги Ракави Тенки Фитинг Маици

Во магацинот.
DEN 207.20
Тековен:

Женски Апстрактни Печатени Врвови, Асиметрични Маици Со Тенок Фитинг Со Долги Ракави. Карактеристики : . Тоа е предмет во вашиот плакар. Само ладно миење раце. Линија Сува. Нема белило. Ниско Железо ако е потребно. Ве молиме проверете ја табелата со големини како подолу пред да нарачате. Големина(см)tttttttttt. tt Length : t42t Bust : t72-82tsleve : t56tsholder : t32пресврт : t58-68. Мt Length : t43t Bust : t76-86tsleve : t57tsholder : t33пресврт : t62-72. Lt Length : t44t Bust : t80-90tsleve : t58tsholder : t34пресврт : t66-76. Големина (инчи)tttttttt tt Length : t16, 54 t Bust : t28, 35-32, 28tsleve : t22, 05 t Shoulder : t12, 60 пресврт : t22, 83-26, 77. Мt Length : t16, 93 t Bust : t29, 92-33, 86tsleve : t22, 44 t Shoulder : t12, 99 пресврт : t24, 41-28, 35. Lt Length : t17, 32 t Bust : t31, 5-35, 43tsleve : t22, 83 tsholder : t13, 39 пресврт : t25, 98-29, 92. Спецификација : . Материјал : 95%полиестер, 5%спандекс. Боја : Мулти-боја. Стил : Шик, Секси. Пол : За Жените. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Висококвалитетен, супер мек и лесен, дише и удобен за носење. Карактеристика : Апстрактно печатење, долг ракав, тркалезен врат, асиметричен раб, тенок фит. Лесно за ставање и полетување. Одговара за млади дами. Дизајн : апстрактниот врв е шик и привлечен. Ќе бидете попривлечни во него. Тенок стил може целосно да ја покаже вашата секси крива. Натпревар : оваа трендовска маица е совршена за комбинирање со фармерки, слаби панталони, џогери, шорцеви, па дури и здолништа. Забавно е да се создадат различни стилови. Повод : Одлично За секојдневна облека, запознавање, шопинг, шетање по улица, пешачење, плажа, вечер, клуб, забава, викенд собир и сл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата