Време и време женски трепет ракав ракав на коленото, нивоа на должина

Време и време женски трепет ракав ракав на коленото, нивоа на должина

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Овој забавен, флерт фустан со долг ракав од време и TRU има симпатична peplum полите со стил на пулвер со лесна облека. Опуштената, Драпи Силуета го прави удобен додаток на вашата гардероба за секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/39% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипаж со ребра; peplum полите; треперење на манжетни и долниот цвест. Ondенски избришан фустан од руфли од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата