Inktastic Среќен Ханукат Со Подарок Од Менора Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Среќен Ханукат Со Подарок Од Менора Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Споделете неколку смеа со семејството и пријателите додека ја носите Оваа Среќна Ханукат Со Маица За Мали Деца Менора. Inktastic Среќен Hanucat Со Менора Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Розова И Бела 4 T. Сподели некои се смее со семејството и пријателите додека го носат Овој Среќен Hanucat Со Менора Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. ханука хумор смешна мачка мачка сакам мачки ѕвезда празник божиќ зимски подарок дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата