Колиша Дами Хавајски Партиски Капут Лабави Лисја Печатење Сарафан Секси Цветни Фустани

Колиша Дами Хавајски Партиски Капут Лабави Лисја Печатење Сарафан Секси Цветни Фустани

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Карактеристика : Бохо Фустани, Обичен Лабав Фустан Со 3/4 Ракави, Фустан И Палто Со Цветен Принт, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Дизајн : Секси Боемски Цветен Миди Фустан. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Цветен Принт Дводелен Комплет, Фустан Дводелни Комплети, Кардиган И Фустан Без Ракави 2 Парчиња Облека Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Две Парчиња Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Должина На Вратот на Екипажот : Должина На Ракавот На Миди Должина : 3/4 Ракав, Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Дизајн-Миди Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Резервоар За Печатење, Палто Од 3/4 Ракави, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан Без Ракави На Плажа, Отворен Преден Капут, Трендовски И Елегантен. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Цветен Принт Дводелен Комплет, Фустан Дводелни Комплети, Кардиган И Фустан Без Ракави 2 Парчиња Облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата