Џулик Женски Сјајни Светки Долги Ракави V Вратот Вечерна Забава Мини Фустан

Џулик Женски Сјајни Светки Долги Ракави V Вратот Вечерна Забава Мини Фустан

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустан : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : V-Вратот. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Модел : Цврст. Стил : Бодикон. Затворање : Пуловер. Повод : класичен. Акценти : Споени. Сезона : Пролет/Aut. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : V-Вратот. Тема : Секси. Одговара : Класичен. Карактеристики : Кристали Сјајни Светки. Долг Ракав V Вратот. Бодикон Тенок Одговара. Мини Кратка Должина. Бејбидол.

Параметри на производот

Стоката во категоријата