Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

Во магацинот.
DEN 300.48
Тековен:

Гилдан Менс Опремени Краток Ракав Маица. Опремената маичка со кратки ракави е одлична мешавина на мода и функционалност. Менс Опремени Краток Ракав Маица. Валани раменици напред за подобро вклопување. Стилски вграден ракав. Беспрекорна двојна игла јака. Снимени вратот и рамената за издржливост. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата