Wrcnote Мажите Копче Надолу Еднобојни Маици Секојдневна Работа Блуза Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Летни Врвови Светло Сива 2XL

Wrcnote Мажите Копче Надолу Еднобојни Маици Секојдневна Работа Блуза Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Летни Врвови Светло

Во магацинот.
DEN 575.84
Тековен:

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Обични Врвови Кошула Кратки Ракави Пуловер Блузи Тип На Шема : Цврста Боја, Копчиња, Џебна Боја : Армиска Зелена, Каки, Светло Сива, Темно Сива, Бела, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерска Памучна Должина : Колк должина На Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Мека на допир и лесна за кожата. Дизајниран за одлична вентилација и дишење, лесно ја расфрла топлината.2. Атлетски врат на екипажот, кратки ракави и затворање на копчињата за оптимален опсег на движење. Не премногу тесни, не премногу лабави. Ослободете го горниот дел од телото за време на секое движење.3. Совршено совпаѓање со вашите омилени панталони, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.4. Премиум маици со кратки ракави за теретана, трчање, тренинг со тегови, бодибилдинг, секојдневни активности итн.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Еднобојни Врвови, Врвови Со Кратки Ракави На Вратот на Екипажот, Модна Маица, Лабави Секојдневни Врвови. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер На Вратот На Екипажот ,Удобна и Мека Маица, Тенок Фит Основен Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата