Бомото Дами Секојдневен Летен Сарафан На Плажа Боемски Макси Фустани Со Половина Ракав Патуваат Секси Тркалезен Фустан Со Долг Раб

Бомото Дами Секојдневен Летен Сарафан На Плажа Боемски Макси Фустани Со Половина Ракав Патуваат Секси Тркалезен Фустан Со Долг

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Сива, Црна, Зелена, Светло Сина, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35 Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Долги Ракави : Сезона На Половина Ракав : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Класичен Сарафан За Гардероба. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ласкање На Повеќето Типови На Тело.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Дизајнот На Вратот на екипажот и Поделениот Раб Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата