Хомерутс во. Современа Мека Квадратна Сина Вител Стаклена Чинија

Хомерутс во. Современа Мека Квадратна Сина Вител Стаклена Чинија

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Оваа 10" Современа Мека Квадратна Сина Вител Стаклена Чинија е уметничко дело за вашата соба. Течените вител и ленти од сино во овој заоблен квадратен облик сад го прават овој сад уникатно убав. Доволно лежерно за секојдневно, но функционално и прекрасно за забава. Оваа прекрасна сина чинија е идеална форма за сервирање нешто од салата, до чипс, ролни, придружни јадења и многу повеќе. Атрактивниот облик и стил на оваа рачно Изработена Европска чинија иако е безбедна за храна, исто така, може да се позајми на декоративни функции на чинија на маса, шалтер или колиба исполнета со потпури, украсни акценти или да држи клучеви, очила за сонце итн. 4" х 10" х 10" .Карактеристики 10 во. Современа Мека Квадратна Сина Вител Стаклена Чинија Изработена од висококвалитетни материјали спецификации форма : Квадратна Висина : 4 Инчи Ширина : 10 Инчи Длабочина : 10 Инчи Материјал : Кристална Боја : Сина Земја На Потекло : Мисиркина Тежина : 3 фунти - ШКУ : OCNTR47980 Homeroots Домашен Декор 10" Современа Мека Квадратна Сина Вител Стаклена Чинија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата