Панталони За Жени Четврти јули Печатени Спортски Јога Истегнување Печатени Долги Панталони

Панталони За Жени Четврти јули Печатени Спортски Јога Истегнување Печатени Долги Панталони

Во магацинот.
DEN 448.00
Тековен:

Големина : С Половината : 64см/25.20" Колк : 92см/36.22" Должина На Дното : 98см/38.58" Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 96см/37.80" Должина На Дното : 100см/39.37" Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 100см/39,37" должина на дното : 102см/40,16" големина : xl половината : 76см/29,92" колк : 104см/40,94" должина на дното : 104см/40,94" големина : ххл Половината : 80см/31,50" колк : 108см/42,52" должина на дното : 106см/41,73" Обезбедува Лесна удобност заедно со способностите за апсорпција на пот и Отстранување На влага. Внимание тука ве молиме : . 1.Измијте пред носење. 2.Рачно перење/ Машинско Перење во млака вода помалку од 30 целзиусови степени. 3.Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. јога панталони. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. НЕ-ВИДЕТЕ ПРЕКУ : Избегнувајте да се грижите за приватноста на долната облека кога ги носите овие хеланки за да правите сквотирање, свиткување или истегнување, нашите панталони што не се гледаат преку обезбедување на безбедна покриеност. Повод : модните јога панталони претпочитаат трчање, теретана, јога, фитнес, пешачење, секаков вид тренинг или секојдневно секојдневно носење. Тоа може да направи да се чувствувате сигурни и шармантни,стилски и модни. Што чекаш,само купи го!. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не.

Параметри на производот

Стоката во категоријата