Женски Плетени Кардигани Долги Ракави Кардиган Јака Боја Блок Џемпер Романтичен Плетен Кардиган Опуштено Палто Стилски Џемпери На Мама Облека Розова Л

Женски Плетени Кардигани Долги Ракави Кардиган Јака Боја Блок Џемпер Романтичен Плетен Кардиган Опуштено Палто Стилски Џемпери

Во магацинот.
DEN 559.84
Тековен:

Женски Плетени Кардигани Со Долги Ракави Кардиган Јака Во Боја Блок Џемпер Романтичен Плетен Кардиган Опуштено Палто Стилски Џемпери На Мама 2023 Облека Розова Лплеска Кликнете Овде✈Жени Преголеми Половина Патент Пуловер. Ве молиме Кликнете Тука✈Женски Џемпер Топла Fall Зима . Ве молиме Кликнете Овде✈Модна Шамија За Жени повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE. Откријте го светот на модата СО REORIAFEE! Нашата продавница нуди широк спектар на облека и додатоци за мажи, жени и деца. Од класични дизајни до трендовски стилови, имаме нешто за секого. Нашиот тим е страстен за обезбедување одлична услуга за клиентите додека испорачува висококвалитетни производи по пристапни цени. Посетете не денес и доживејте го задоволството од купувањето СО REORIAFEE!. ※П. п., повеќе Големини,С,М,Л,ХЛ. п. карактеристики Пад Џемпери За жени трендовски, лесни додадена женственост, лабава дизајн помогне да се скрие вашиот стомак, е добро за било кој тип на тело. ①Прилика е Одлична За секојдневен, дневен, канцеларија, на отворено, одмор, улична прошетка, шопинг, состанок итн. Совршен за спарување со здолништа, хеланки, фармерки и џогери за изглед без напор во тренд. Исто така, може да одговара со јакни, кардигани или палта во студените денови. ●Висококвалитетна И Мека Ткаенина Е Подготвена да остане пријатна, топла и возбудена во текот на целиот ден во fall и зима? Топлите џемпери имаат мека ткаенина погодна за кожата која обезбедува долготрајна топлина и Мека . Џемперите се главен плакар во вашата гардероба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата