Едноставна Черепна Навлака За Перница Елен Геометриска Перница За Животни Покријте Ја Декорацијата На Домот Лист Од Ананас Цветен Принт Прилагодена Троседна Перн

Едноставна Черепна Навлака За Перница Елен Геометриска Перница За Животни Покријте Ја Декорацијата На Домот Лист Од Ананас Цветен

Во магацинот.
DEN 1189.12
Тековен:

Производ : 100% сосема нова навлака за перници (перницата не е вклучена). Големина : . 40*40см (16инч*16инч). 45*45см (18инч*18инч). 50*50см (20инч*20инч). 60*60см (24 инчи * 24 инчи). Материјал : полиестер удобен материјал.(Полиестер=Праска). Метод на перење : машинско перење, 30°C топла вода, не хемиско чистење, не избелувајте, хемиско чистење, максималната температура на пеглање е 100°C Известување : 1 : ве Молиме дозволете грешка во големината на производот 1-3см грешка во бојата 5%!. 2 : Поради разликата во бојата на екранот на компјутерот, не гарантираме дека бојата на нашите производи е потполно иста како и сликата што ја гледате, се надевам дека ќе можете да разберете! Количина : само една навлака за перница. Само навлака за перница, без влошка за перница. Забелешка : овој производ е отпечатен од едната страна, грбот е еднобоен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата