Облека За Мажи Сетови, Мода Лето Вратоврска БОЈА 3д Дигитално Печатење Тренерки Секојдневен Стилски Сет

Облека За Мажи Сетови, Мода Лето Вратоврска БОЈА 3д Дигитално Печатење Тренерки Секојдневен Стилски Сет

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Материјал : Полиестер. Брзо сушење. Лесен. Шарени. 4 Начин Се Водат. Удобно и без намигнување. Рачно перење и машинско перење. Машки Хавајски Плажа Облека Поставува. Овие комплети се составени од популарни Хавајски Кошули и Стебла за Пливање. Перење : Машинско Перење Ладно Внатре Кон Надвор /Не избелувајте. ТКАЕНИНА : Удобна Еластична Полиестерска Фина Мрежеста Ткаенина, Брзо сушење, Анти-Смалување / Дише / Лесна/влага. СТИЛ : Спортска Облека Пролет Лето /Појавување На Плажа / 2 Парчиња /Краток Ракав / Тенок Фит/Еластичен Струк со Прилагодлива Врвка за Влечење. Прилики : Одмор /Сурфање На Плажа/Трчање/Џогирање/Тенис/Секојдневно/ Запознавање/Роденден/Забава/Матурска/Празник / Божиќ/Совршен Подарок за Семејства, Студент или Дечко. Ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата