Подвижни Пријатели Бебе Момче Памук Прееми Боди 3pk, Авион, Preemie

Подвижни Пријатели Бебе Момче Памук Прееми Боди 3pk, Авион, Preemie

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Подвижните боди за пријатели preemie се одлични за вашата мала сакана. Нашите боди се направени со 100% супер мека памучна ткаенина за блокирање за да бидат нежни за чувствителната кожа на бебето. Нашите боди се исечени мали за да одговараат на вашето скапоцено малечко и се достапни во слатки дизајни за момчиња или девојчиња. Подвижни Пријатели Бебе Момче Памук Прееми Боди 3pk, Авион е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Сет на координирање на прееми бебешки боди. Направено со 100% памук. Супер мека и удобна на кожата на бебето. Забавни, трендовски отпечатоци и дезени. Машина За Перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата