Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5пк, Креј, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5пк, Креј, 0-Месеци

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5pk, Креј е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата