Уникатен Разбој Соло Килим Калабасас Сив 7' 1 10' Правоаголник Цврст Комфор Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Соло Килим Калабасас Сив 7' 1 10' Правоаголник Цврст Комфор Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Во магацинот.
DEN 3344.00
Тековен:

Од Соло Колекцијата, подобрете ја елеганцијата на вашиот декор со овој неверојатен акцент! Овој прекрасен машински ткаен тепих ги осветлува вашите простори за живеење со прекрасни нијанси со цврсти дезени и атрактивни дизајни кои покажуваат привлечна привлечност. Обезбедувајќи лесно одржување и отпорност на дамки, тоа ќе биде разноврсна предност за вашиот декор. Овој правоаголен килим ќе биде идеален избор за вашата дневна соба, соба за цртање итн. Карактеристики на производот : Боја(И) : сива. Машина направена. Висок куп. Поддршка : да. Цврста правоаголна област фрли килим. Се препорачува само за внатрешна употреба. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : место чиста само. Само редовно вакуумско вшмукување. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Не користете ја лентата за тепање (четка за предење) на вакуумот. Извадете го надвор и истресете го. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 7' широк х 10 ' долг. Висина на купот : 0,75". Материјал(и) : полипропилен. Поддршка : јута сива минималистички стил правоаголна област фрли килим. Машина направена со висок куп; цврст модел. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 7 стапки и долг 10 стапки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата