Acdelco Gm Оригинална Опрема PT Повеќенаменски Пигтајл

Acdelco Gm Оригинална Опрема PT Повеќенаменски Пигтајл

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Acdelco Гм Оригинална Опрема Повеќенаменските Жичани Конектори се издржливи за да издржат тешки услови под хаубата, центарот на тркалата и шасијата. Овие жица конектори се гм препорачува замена за вашиот гм возила оригиналниот жица темперамент конектор. Овие оригинални опрема повеќенаменски жичани конектори се произведени за да одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Колектор Апсолутен Сензор За Притисок Конектор Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата