Беивеи Женски Кошули Екипажот Вратот Блузи Копче До Блуза Лабава Туника Кошула Дами Ракав Единечна Гради Армија Зелена Л

Беивеи Женски Кошули Екипажот Вратот Блузи Копче До Блуза Лабава Туника Кошула Дами Ракав Единечна Гради Армија Зелена Л

Во магацинот.
DEN 331.04
Тековен:

Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате. Дизајн - Женски Еднобојни Блузи Елегантна Лежерна Лабава Туника, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Широки Кошули Со Копчиња Од 3/4 Ракави, Трендовски и Шик.Карактеристики : 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата