Елегантни Женски Дуксери Пуловер Дуксери За Жени Дуксери Со Преголеми Качулки Лабава Дуксерка Со Долги Ракави Пуловери Врвни Розови Дуксери За Жени

Елегантни Женски Дуксери Пуловер Дуксери За Жени Дуксери Со Преголеми Качулки Лабава Дуксерка Со Долги Ракави Пуловери Врвни

Во магацинот.
DEN 266.56
Тековен:

Женски Пуловер Мода Круг Вратот Со Долги ракави Писмо Шема Печатење Дуксер Обични Врвови Кошула Блуза Долг Патент Качулка Сезона : Winter Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневна должина на Ракавот : Целосна Јака : Јака со Свртување надолу : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Линија Суво Што Добивате : 1 Х женски Дуксер + Совпаѓање€ : Овие Модни Дуксери Лесно Се Комбинираат Со Секојдневни Панталони, Фармерки, Џогери.Претераното вклопување што се чувствува екстра пространо, ниту премногу кратко ниту предолго, совршено со шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,како резервоарот, врвовите на културите, елекот итн. ®Прилика : Модните есенски зимски дуксери и дуксери лесно се комбинираат со слаби хеланки,фармерки,панталони,чизми за едноставен и модерен изглед.Погоден за Секојдневен, секојдневен живот,работа,канцеларија,забава,датум,патување,дом,одмор,шопинг,улица,забава, отворено или клуб. €Карактеристики : Дуксери И Дуксери,долги ракави,лабави,секојдневни,преголеми,стил на пуловер,Супер Меки, Удобни и Блиску до Вашата Кожа. Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Врвови. Метод на перење : Машинско Перење или Миење Раце . Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата