Инктастик Се Гледаме Подоцна Алигатор Со Црна Маица За Очила За Сонце

Инктастик Се Гледаме Подоцна Алигатор Со Црна Маица За Очила За Сонце

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Се гледаме Подоцна Алигатор Со Црна Очила За Сонце Маица Inktastic Се Гледаме Подоцна Алигатор Со Црна Очила За Сонце Возрасни Маица Машки Бела XXXXL. Пун-њујорк подарок за секој Херпетолог!. Смешно Ќе Се Видиме Подоцна Алигатор Со Црни Очила За Сонце Маица се совршен роденденски подарок за вашиот син или внук со страст за влекачи!. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. животни симпатична гатор љубовник кул рептил уф менс облека за возрасни маици маици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата