Женски Муди Крава Печатење Качулка Врвот, Западна Повик Долги Ракави Врвка Дуксер Пуловер со Џебови Долна Облека

Женски Муди Крава Печатење Качулка Врвот, Западна Повик Долги Ракави Врвка Дуксер Пуловер со Џебови Долна Облека

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ние користиме високотехнолошка технологија за печатење за да обезбедиме печатењето да биде живописно и издржливо. дуксер со качулка со долги ракави за удобно носење. Рачно перење, ладно миење во машина. Не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата. Пријателски Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме не големината На Амазон. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката. (1 инч=2,54 см). Ве молиме имајте предвид дека мала разлика треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Памучна мешавина. Увезени. Миење Раце Само. Ткаенина : дуксерот со дуксер со кравјо печатење е многу супер мек и удобен за носење. Врвот со долги ракави е изработен од висококвалитетна ткаенина, дише и топол за пролет, fall и зима. Карактеристика : Долг Ракав, Дизајн На Блок Во Боја И Нерасположен Дуксер Со Кравјо Печатење За Да Привлечат Очи, Лесни Дуксери Со Врвки Со Џебови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата