Ловску Долгите Кардигани За Жени Паѓаат Лесни Кардигани Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Отворен Фестивал Палто Блуза Пријатна Облека Со Џебови Црно-М

Ловску Долгите Кардигани За Жени Паѓаат Лесни Кардигани Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Отворен Фестивал Палто Блуза Пријатна

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема сизеловско Долги Кардигани За Жени Паѓаат Лесни Кардигани Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Отворен Фестивал Палто Блуза Пријатна Облека Со Џебови Црно-М Карактеристики : 1.Големина На табелата : XXL Големина.59 "Должина : 88cm/34. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.Карактеристики : Секојдневни Врвови,Печатење,Секојдневна Облека,Ноќта на Вештерките,Кардиган ,Долг Ракав,Стилски и моден дизајн, секојдневни Врвови.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден,Состаноци,Танцови Перформанси,Забава,Свадба,за работа,Клуб, домашен Одмор и многу повеќе.11" Ракав : 65cm/25. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.

Параметри на производот

Стоката во категоријата