Киплики Клиренс Божиќни Кошули За Жени Со Долги Ракави Против Вратот Обични Врвови Обични Печатени Блузи

Киплики Клиренс Божиќни Кошули За Жени Со Долги Ракави Против Вратот Обични Врвови Обични Печатени Блузи

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Киплики Жените Блузи Мода V - Вратот Повик Печатење Мода Долги Ракави Дуксери. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : . Специјална Ткаенина/Моден дизајн. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Цела сезона. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : Долг Ракав. Должина На Облека : Редовна. Декорација : Никој. Што добивате : 1 Х Машки Кошули Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примениот предмет. ● Нов трендовски-ако барате уникатна кошула,Дека Киплики Женските Секојдневни Кошули со Долги Ракави ќе бидат прекрасен чиокс.Овие кошули се одликува со v-деколте, симпатична јака, редовна линија на полите и трендовски дизајн со висок низок крој,блок во боја што можете да го изберете. ●Карактеристики - ќе се заљубите во Оваа киплики женски преслатки блузи! Одлично комбинирајте со лесен материјал и лабав стил на вклопување за да се осигурате дека ќе бидете извонредни. ●Погоден за Совпаѓање - овие женски кошули со долги ракави киплики се погодни за Слаби Фармерки и Чизми за прекрасен и трендовски изглед!Лесно е да се оди со сите панталони, фармерки, хеланки. ●Повод - оваа прекрасна женска кошула со долги ракави киплики е одличен избор за состанок, секојдневен, секојдневен живот, работа, одмор, на отворено, забава, шопинг,салон,двор,улица.училиште. ●Нега за перење-Миење Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата