womутуји женски врвови женски градиент контраст маица дами секојдневен летен краток ракав врвот блуза сина

womутуји женски врвови женски градиент контраст маица дами секојдневен летен краток ракав врвот блуза сина

Во магацинот.
DEN 202.72
Тековен:

Женски Плус Големина Градиент Контраст Маица Дами Повик Лето Краток Ракав Врвот Лабава Блуза Точка Специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Јака : Висок Врат Модел Тип : Печатење Стил : Мода,Причинско-Последична Тежина : 140-180g (S-XXL) Карактеристики : Q Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење висок Врат, Без Ракави, Широко Лабаво Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Еднобоен Стил ® Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни.Овој Врв Може да Се Носи Како Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи На Банкети. Прилики. Може Да Се Носи Со Секојдневни Панталони или со секси фармерки пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ блуза големина Големина На Сад Велика Британија Големина На Велика Британија должина На рамената с 4 8 32 108см/42.52" 29.5 См/11.61" 68см/26.77" големина : С Големина На Сад : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина На Еу : 32 Биста : 108см/42.52" Рамо : 29.5 См/11.61" Должина : 68см/26.77" ● стандардни ГОЛЕМИНИ на сад : НИЕ ГИ КОРИСТИМЕ Најчестите Стандарди За Големина На Сад. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. ●Специјалниот дизајн ве прави послатки, поенергични и помодерни. Одлично за работа, секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. _Модерен и уникатен дизајн ве прави попривлечни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата