Женски Блузи Паѓаат Женски Обични Лабави Врвови Со Долги Ракави Печатени Туники Чипка Панел Плисирани Т - Блузи Плус Големина Блузи За Жени Слатки Врвови ТАНКИКЕ Х?

Женски Блузи Паѓаат Женски Обични Лабави Врвови Со Долги Ракави Печатени Туники Чипка Панел Плисирани Т - Блузи Плус Големина

Во магацинот.
DEN 329.12
Тековен:

дуксери со кратки ракави за блузи со ментубе за жени со врвови за поддршка за жени со поддршка дами 3/4 ракави и блузи жени плус големина блузи бели блузи за жени обични дуксери машки пижами жени костуми 2 парче модни костуми пј за жени сетнурс униформи жени сетвомени костуми 2 парче модни костуми со блејзероф врвовите на рамото за жени култури сини за жени сетвоменс блузи со кратки ракавиработни блузи за жени со патент црн дуксер.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење.62 " Должина : 73cm/28.13" цевка блузи за жени со strapsgym облека за жени setsheer блузи за жени копче upgirls поштенски hoodiemens дуксери zip uptunic блузи за жени лабава fithalter блузи ЗА жени плус ГОЛЕМИНИ ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ БЛУЗИ ЗА жени Casualzip doodie дизајнер hoodiesoff на рамо врвови за жени boholounge маица за жени за жени setsdress блузи за жени бели дуксери за ментални за жени setwomenени костуми 2 парче модни костуми со блејзер. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.73 "Ракав : 58см/22.46 "Ракав : 60cm/23.09 "Ракав : 59см/23.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.Женски Секојдневен Лабав Долг Ракав Печатени Туника Блузи Чипка Панел Плисирани Т-Блузикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блузаматеријал : Полиестер.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топ Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.23 " Должина : 72см/28.44" Должина : 70см/27.

Параметри на производот

Стоката во категоријата