Жени Со Светки Кошули Со Копчиња Надолу Шик Преголеми Светки Со Долги Ракави Врвна Сјајна Кошула За Покривање

Жени Со Светки Кошули Со Копчиња Надолу Шик Преголеми Светки Со Долги Ракави Врвна Сјајна Кошула За Покривање

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Жените Копче Надолу Кошули, Сјајот Sequin Долги Ракави Еднобојни Преголеми Врвови Ревер. Карактеристики : . Кошула со копчиња, одговара за совпаѓање со сите видови дно. Измијте одделно, се препорачува рачно/машинско перење. Не избелувајте. Висат Сува. Ве молиме погледнете го водичот за големина подолу за додворување на фигурата. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Зелена, Црна,Розова Црвена. Стил : Шик. Сезона : Лето, fall, пролет. Забелешка : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, ние се стремиме да ја фотографираме ставката што е можно пореална. Вклучен Пакет. 1 Х Кошула. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Одличен квалитет, супер мека и дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Карактеристики : затворање На Копчиња, долги ракави, еднобојна боја, разубавување на светки, лабаво монтирање, јака на ревер. Лесно за ставање и полетување. Одговара за млади дами. Дизајн : оваа сјајна кошула е елегантна и искра. Ќе бидете повеќе жешки и шармантни во него. Исто така убав подарок за семејството и пријателите на роденден или празник. Натпревар : ќе добиете многу комплименти од другите ако ја усогласите оваа кошула со копчиња со слаби фармерки, шорцеви, хеланки, патики или потпетици. Повод : Совршен За секојдневно носење, канцеларија, летна плажа, состаноци, клуб, ноќно излегување, улица, вечер, канцеларија, одмор, музички фестивал и дневни активности.

Параметри на производот

Стоката во категоријата