Резерви За Животни За Миленичиња, Гнездо За Дишење За Миленичиња Памучен Кафез Топол Кревет За Хрчак, Жолта Круна Л

Резерви За Животни За Миленичиња, Гнездо За Дишење За Миленичиња Памучен Кафез Топол Кревет За Хрчак, Жолта Круна Л

Во магацинот.
DEN 274.40
Тековен:

Карактеристики : . 1. Висококвалитетна ткаенина против гребење, мекиот кадифен внатрешен слој им дава на малите миленичиња удобен простор. 2. Исклучителна изработка, симпатичен и убав изглед, може да игра и спие. 3. Подебела ткаенина, удобна кадифена ткаенина за конотација, отпорност на притисок на производот и не е лесна за деформација. ​4. Може да се закачи на кафезот или да се стави на земја, функција со двојна сцена. 5. Тоа е безопасно за вашето домашно милениче. Оставете го вашето домашно милениче да има топла и мека ноќ, добра изолација, чувајте ги зајаците, верверичките, шиншилите, заморчињата, глувците подалеку од студот, особено во зима. Спецификации : . Материјал : Памук. Боја : Повеќебојна. Големина : С : 13см/5.12 "*12см/4.72 " *11см/4.33". М : 15см/5.91 "*15см/5.91 " *15см/5.91". Л : 23см/9.06 "*22см/8.66 " *21см/8.27". Вклучен пакет : 1 парчиња * кревет за хрчаци за животни од мали миленичиња. . Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење 1. Висококвалитетна ткаенина против гребење, мекиот кадифен внатрешен слој им дава на малите миленичиња удобен простор. 2. Исклучителна изработка, симпатичен и убав изглед, може да игра и спие. 3. Подебела ткаенина, удобна кадифена ткаенина за конотација, отпорност на притисок на производот и не е лесна за деформација. 4. Може да се закачи на кафезот или да се стави на земја, функција со двојна сцена. 5. Тоа е безопасно за вашето домашно милениче. Оставете го вашето домашно милениче да има топла и мека ноќ, добра изолација, чувајте ги зајаците, верверичките, шиншилите, заморчињата, глувците подалеку од студот, особено во зима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата