Wybzd Женски Краток Ракав Патент Пред Бодикон Комбинезон Y2k Playsuit V - Вратот Шорцеви Romper

Wybzd Женски Краток Ракав Патент Пред Бодикон Комбинезон Y2k Playsuit V - Вратот Шорцеви Romper

Во магацинот.
DEN 258.24
Тековен:

Женски Костими За Играње Со Цврста Боја Свртена Јака Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Слаби Кратки Комбинезони Летни Патенти Предни Боди Ромпери. Големина (см). Сt Length : t73t Bust : t82-98tsholder : t37t Hip : t88-108пресврт : t68. Мt Length : t74t Bust : t86-102t Shoulder : t38t Hip : t92-112пресврт : t72. Lt Length : t75t Bust : t90-106tsholder : t39t Hip : t96-116пресврт : t76. Големина (инч). St Length : t28, 74 t Bust : t32, 28-38, 58tsholder : t14, 57 t Hip : t34, 65-42, 52пресврт : t26, 77 . Мt Length : t29. 13 t Bust : t33. 86-40. 16t Shoulder : t14. 96 t Hip : t36. 22-44. 09пресврт : t28. 35 . Lt Length : t29, 53 t Bust : t35, 43-41, 73tsholder : t15, 35 t Hip : t37, 8-45, 67пресврт : t29, 92 . Спецификација : . Име : Женски Костими За Играње Во Цврста Боја. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : V-Вратот, Јака Надолу. Должина на ракавот : Краток Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л. Содржина На Пакетот. 1 х Костими За Играње. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. МАТЕРИЈАЛ : Костими за Играње за жени, изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : Костими за Играње за жени, кратки комбинезони за жени, ромпери за жени, комбинезон за боди, користете цврста боја, јака за вртење, врат, преден патент, дизајн на кратки ракави, шик и стилски. ПРИЛИКИ : комбинезоните за жени се погодни за секојдневен живот, секојдневен, клуб, улична облека, излегување, шопинг и други прилики. ГОЛЕМИНА : С/М/Л. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* Костими за Играње. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата